“Do ostatniej kropli krwi” Monika Cieluch – książka grudziądzanki z Grudziądzem w tle

“Do ostatniej kropli krwi” Monika Cieluch – książka grudziądzanki z Grudziądzem w tle

Grudziądzanka Monika Cieluch autorka kilkunastu powieści. Matka, żona i przyjaciółka, w wolnej chwili oddająca się lekturze, jak i tworzeniu własnych historii. Debiutowała na łamach portalu Wattpad w 2014 roku. Cztery lata później na rynku wydawniczym ukazała się powieść obyczajowa autorki pt. “Miłość szeptem mówiona”. W swoich książkach stawia na emocje i realność bohaterów. Miłośniczka miętowej czekolady i pieszych wycieczek. Najnowsza powieść pt. “Na zawsze i na wieczność” miała premierę 8 maja 2024 r.

Akcja książka, która znalazła się na naszych półkach, “Do ostatniej kropli krwi” dzieje się w Grudziądzu. Główna bohaterka Nasturcja, fotografka, mieszka w zabytkowej kamienicy “Pod Łabędziem” na Rynku, uwielbia słodycze z grudziądzkiej fabryki Wisła oraz lody z Francuza. Zakochuje się w bokserze o imieniu Leo, który dopiero opuścił grudziądzkie więzienie. Ich wspólne, miłosne życie rozgrywa się na grudziądzkich ulicach i osiedlach, ale również akcja przenosi się do podgrudziądzkich miejscowości.

“…Ale przeszłość w końcu upomni się o Leo, nakazując mu dokonać najważniejszego w życiu wyboru. Może się okazać, że łącząca ich namiętność nie wystarczy, by zawalczyć o wspólną przyszłość… W końcu świat podziemia rządzi się swoimi prawami…”

“…”Do ostatniej kropli krwi” to wciągający bez reszty romans, od którego nie zdołasz się oderwać. Jest tu namiętność, są płomienne, pobudzające zmysły sceny miłosne. Jest wartka akcja, która rozwija się w zupełnie zaskakujący sposób. Przede wszystkim natomiast mamy tu dwoje niesamowitych bohaterów, za których od początku do końca mocno trzymamy kciuki!…”

Każdy egzemplarz z autografem grudziądzanki. Książka do kupienia w Informacji Turystycznej.

Data wydania: 2021 rok
Wydawnictwo: Amare
Cena: 29 zł.