„MURALokacje. Paszport Turystyczny” edycja 2024

„MURALokacje. Paszport Turystyczny” edycja 2024

1 lipca wystartował konkurs „MURALokacje. Paszport Turystyczny”!

To propozycja zwiedzania kujawsko-pomorskiego z artystycznej perspektywy w 13. edycji kampanii “Paszport Turystyczny” organizowanej przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną.

W tegorocznej podróży po Konstelacjach dobrych miejsc, podążać będziemy za zagadkami ukrytymi w murach, odkrywając niezwykłe historie i sekrety!
MURALokacje. Paszport Turystyczny zaprowadzi nas do miejsc, w których sztuka miesza się z historią. To zaproszenie w niezwykłą, pełną kolorytu podróż w której historia często miesza się z fantazją.

Polecamy śledzić na bieżąco wydarzenia związane z konkursem na www.paszport.kujawsko-pomorskie.travel

Regulamin konkursu: http://paszport.kujawsko-pomorskie.travel/sites/default/files/aktualnosci/2024/regulamin_konkursu_muralokacje_2.pdf

Odwiedzaj różnorodne miejsca, zdobywaj punkty, podziel się przeżyciami z podróży po szlaku murali i walcz o wyjątkowe nagrody!

„MURALokacje. Paszport Turystyczny” obejmuje:

  • 65 murale związanych z historią naszego regionu.
  • Podczas kampanii będą realizowane konkursy z nagrodami. Warto śledzić  fanpage na FB: https://www.facebook.com/konstelacjedobrychmiejsc
  • Czas trwania konkursu paszportowego: 01 lipca – 6 października 2024. Po tym terminie jury wakacyjnego konkursu przyzna nagrody w postaci nagród rzeczowych i voucherów na pobyt w Kujawsko-Pomorskich Konstelacjach dobrych miejsc.

Pobierz aplikację Przewodnik po Konstelacjach, aby wziąć udział w konkursie!
Google Play – https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.kujawskoPomorskie
App store – https://apps.apple.com/pl/app/id1524066511

​UWAGA: Zainstalowana wcześniej aplikacja wymaga aktualizacji do najnowszej wersji.