Paszport do Przeszłości 2021

Paszport do Przeszłości 2021

Paszport do Przeszłości

?Paszport do przeszłości? przygotowany przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną to zaproszenie do udziału w podróży, dzięki której poznamy historię otaczających nas miejsc.

Pandemia zmieniła nasze podejście do oferty turystycznej. Życie przeniosło się do Internetu na niespotykaną dotąd skalę. W zeszłym roku zastąpiliśmy paszportową książeczkę
? aplikacją mobilną. Dzięki temu tradycyjne zbieranie pieczątek potwierdzających odwiedzenie danego miejsca odbywa się w przestrzeni, z udziałem naszego telefonu. Taka forma poprowadzenia do celu jest szczególnie wygodna i bezpieczna. Kontynuujemy nowy rozdział w kampanii paszportowej. Zapraszamy mieszkańców i turystów do wędrowania po regionie z naszą aplikacją.

Paszport do przeszłości to propozycja zwiedzania Konstelacji dobrych miejsc w 10. jubileuszowej edycji naszej kampanii. Wszelkie powroty do przeszłości mogą  dziś pobrzmiewać nutą tęsknoty za dawną rzeczywistością, a my chcemy Was  zabrać w daleką podróż do naszej regionalnej historii, która jest tak blisko! Legendy, pradawne dzieje, nawet to, co zdarzyło się wczoraj ? to nasza przeszłość.  Zachowajmy z niej to, co warte przywoływania, odkrywania i przeżywania na nowo!  Ruszaj z nami po wakacyjne wspomnienia z Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc!

Paszport przyda Ci się jako przewodnik w terenie, przepustka do przygody i zapis trasy – byś mógł wracać do nowo odkrytych miejsc. Zwiedzaj miejsca, rozwiązuj zagadki w grach terenowych i zbieraj punkty.  Gwarantujemy Ci dobrą zabawę… a przy odrobinie szczęścia również jeden z wielu voucherów na pobyt w Konstelacjach dobrych miejsc, ufundowany przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną. Do zobaczenia na trasie!

pobierz z Google Play

Wymagania techniczne telefonu:

Android: Lollipop 5.0 lub wyższy

iOS: iPhone z systemem minimum iOS 10

– wbudowany GPS

– dostęp do Internetu

Wsparcie informatyczne: support@amistad.pl

Regulamin konkursu pieczątkowego Paszport do przeszłości 2021