Escape Rooms Grudziądz

Escape Rooms Grudziądz

Informacje o obiekcie:

Gra przeniesiona do rzeczywistości. Zostajecie zamknięci w pokoju pełnym tajemnic – szyfrów, kodów, zagadek. Waszym celem jest wydostanie się z niego przed upływem 60 minut. Musicie wykazać się umiejętnością logicznego myślenia.

Escape room FIND THE KEY

• Laboratorium Strachu – Miałeś przeczucie, że od jakiegoś czasu ktoś uważnie Cie obserwuje… jednak nigdy nie udało Ci się dostrzec jego twarzy.
I nagle ocknąłeś się uwięziony w dziwnym miejscu, ostanie co pamiętasz to budynek starej fabryki. Sytuacja jest poważna – trafiłeś do laboratorium lekarza psychopaty, którego obsesją jest ludzki lęk i strach. W ostatniej chwili coś odwraca uwagę twojego oprawcy i zostajesz sam. Śpiesz się! To ostatnia szansa, żeby nie zostać ofiarą kolejnego eksperymentu szaleńca…

• Statek Piracki – Zapraszamy na wielką przygodę! Najprawdziwszy piracki statek! Razem z Wami przeniesiemy się do niesamowitego świata. Na rozkaz króla Hiszpanii musicie odzyskać skarb skradziony przez pirata Englanda i jego załogę.

• Grobowiec Tutenchamona – Jest rok 1922, zostajecie współpracownikami Howarda Cartera, angielskiego archeologa. Wspólnie tworzycie zespół poszukujący grobowca faraona. Kilka artefaktów, prowadzi Was bezpośrednio do Doliny Królów i to tam rozpoczynacie poszukiwania. Jednak musicie pamiętać o jednym. Wszystkie osoby, które zakłócą spokój egipskiego władcy, będą musiały zmierzyć się z klątwą faraona.

Escape room FIND THE KEY
ul. Włodka 16-18 (3 piętro), 86-300 Grudziądz,
tel. 782 217 666
www.findthekey.pl