Escape Rooms Grudziądz

Escape Rooms Grudziądz

Informacje o obiekcie:

Gra przeniesiona do rzeczywistości. Zostajecie zamknięci w pokoju pełnym tajemnic – szyfrów, kodów, zagadek. Waszym celem jest wydostanie się z niego przed upływem 60 minut. Musicie wykazać się umiejętnością logicznego myślenia.

Escape room FIND THE KEY

• Pokój Czarnego Pana – Nadeszły mroczne czasy, w których nikt nie może już się czuć bezpiecznie. Wszystko przez Lorda Voldemorta, który sieję terror wśród czarodziei i mugoli. Ten okrutny i potężny czarnoksiężnik nie należy do osób uprzejmych i gościnnych, a Wy właśnie wtargneliście do jego siedziby. Macie 60 min, aby rozwikłać zagadki rozstawione przez Sami-Wiecie-Kogo. Wykażcie się odwagą, umiejętnością logicznego myślenia i pracą zespołową, aby ostatecznie pokonać Czarnego Pana. Podejmiecie wyzwanie?

• Laboratorium Strachu – Miałeś przeczucie, że od jakiegoś czasu ktoś uważnie Cie obserwuje… jednak nigdy nie udało Ci się dostrzec jego twarzy.
I nagle ocknąłeś się uwięziony w dziwnym miejscu, ostanie co pamiętasz to budynek starej fabryki. Sytuacja jest poważna – trafiłeś do laboratorium lekarza psychopaty, którego obsesją jest ludzki lęk i strach. W ostatniej chwili coś odwraca uwagę twojego oprawcy i zostajesz sam. Śpiesz się! To ostatnia szansa, żeby nie zostać ofiarą kolejnego eksperymentu szaleńca…

• Statek Piracki – Zapraszamy na wielką przygodę! Najprawdziwszy piracki statek! Razem z Wami przeniesiemy się do niesamowitego świata. Na rozkaz króla Hiszpanii musicie odzyskać skarb skradziony przez pirata Englanda i jego załogę.

Escape room FIND THE KEY
ul. Włodka 16-18 (3 piętro), 86-300 Grudziądz,
tel. 782 217 666
www.findthekey.pl

Escape room MŁYN ZAGADEK

• Pokój Czaszka Przeznaczenia

Escape room MŁYN ZAGADEK
ul. Skłodowskiej 28, 86-300 Grudziądz,
tel. 696 450 790
www.facebook.com/mlynzagadek

Escape room FORTECA TAJEMNIC

• Pokój Lalkarz

Escape room FORTECA TAJEMNIC
ul. Forteczna 8, 86-300 Grudziądz,
tel. 505 171 401
www.facebook.com/fortecatajemnic