Wyjazdy do Parku Wodnego w Świeciu w ramach ferii zimowych

Wyjazdy do Parku Wodnego w Świeciu w ramach ferii zimowych

Serdecznie zapraszamy najmłodszych do wzięcia udziału w wyjazdach do Parku Wodnego w Świeciu organizowanych w ramach ferii zimowych.

WYJAZDY DO PARKU WODNEGO W ŚWIECIU W DNIACH 13 I 20 LUTEGO

Serdecznie zapraszamy dzieci od 7 roku życia na zorganizowany wyjazd do Parku Wodnego w Świeciu. W skład kompleksu basenowego wchodzi: basen sportowy z 5 torami sportowymi, basen rekreacyjny z dyszami wodnymi, podwodnymi masażami i rwącą rzeką, brodzik dla dzieci, 2 zjeżdżalnie oraz jacuzzi.
Opiekę nad dziećmi w czasie wyjazdu będzie sprawowało 3 opiekunów (nauczycieli, ratowników WOPR).

Organizujemy dwa wyjazdy w terminach: 13 lutego (wtorek) oraz 20 lutego (wtorek). Zbiórka uczestników o godz. 7.40 przy Restauracji Mc Donald’s ul. Włodka. Wejście na basen o godz. 9.00, zapewniamy 2 godziny zabawy w kompleksie basenowym.

Dziecko musi być zaopatrzone w ręcznik, strój kąpielowy oraz obuwie kąpielowe (klapki).
W ramach wpisowego Organizator zapewnia przejazd autokarem do Świecia i z powrotem, opiekę w czasie wyjazdu, dwugodzinny wstęp na basen.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt wyjazdu: 45 zł od osoby.

Zapisy od 29 stycznia w Informacji Turystycznej: osobiście ul. Rynek 3–5 bądź poprzez zakup e-biletu.

E-bilet na wyjazd na basen do Świecia  w dniu 13 lutego: https://itgrudziadz.pl/produkt/e-bilet-na-wyjazd-do-parku-wodnego-w-swieciu-13-lutego-2024/

E-bilet na wyjazd na basen do Świecia  w dniu 20 lutego: https://itgrudziadz.pl/produkt/e-bilet-na-wyjazd-do-parku-wodnego-w-swieciu-20-lutego-2024/

Dziecko musi posiadać ze sobą pisemną zgodę na wyjazd, którą przekazuje Opiekunowi w autokarze.