E-kiermasz wydawnictw o Grudziądzu w sieci 2020

E-kiermasz wydawnictw o Grudziądzu w sieci 2020

Miejski Punkt Informacji Turystycznej oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku zapraszają na specjalny Kiermasz Wydawnictw i Pamiątek o Grudziądzu,
który odbędzie się w dniach od 16 czerwca do 30 czerwca 2020 r. Wirtualny Kiermasz będzie jedną z tegorocznych propozycji przygotowanych w ramach obchodów 729. urodzin miasta – Jarmark Spichrzowy w sieci.

W tym roku z uwagi na panującą pandemię koronawirusa nasz tradycyjny kiermasz zamieni się w specjalny e-stragan, gdzie całość naszej urodzinowej oferty znajdziecie w ?sieci?.

Link do naszego e-straganu znajdziecie tutaj:

https://itgrudziadz.plartykuly-na-e-kiermasz/

Jeżeli, któraś z kiermaszowych pamiątek przypadnie Wam do gustu albo zapragniecie poszerzyć swoją biblioteczkę o grudziądzkie wydawnictwa skontaktujcie się z nami:
– telefonicznie pod nr tel. 56 46 123 18,
– e-mailowo: it@gdz.pl,
– poprzez wiadomość na facebooku: https://www.facebook.com/itgrudziadz/

Na naszym e-straganie można znaleźć pamiątki, albumy, przewodniki, poświęcone historii naszego miasta, Roczniki i Kalendarze Grudziądzkie oraz wiele archiwalnych wydawnictwo Grudziądzu i regionie. Wszystkie przyniesione i wycenione zostały przez grudziądzan. Nasz e-stragan jest platformą do ich sprzedaży i zakupu. To często unikatowe, pojedyncze egzemplarze, więc kto pierwszy, ten lepszy!

Odbioru zakupionych pamiątek i wydawnictw będzie można dokonać osobiście w Miejskim Punkcie Informacji Turystycznej, Rynek 3-5 w Grudziądzu, od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 do 17.00, w soboty i niedzielę w godz. 10.00 ? 14.00.

Zapraszamy do udziału w naszym kiermaszu!