Spływ kajakowy Wisłą z rajdem rowerowym

Spływ kajakowy Wisłą z rajdem rowerowym

Dni Grudziądza świętujemy tradycyjnie m.in. poprzez spływ kajakowy Wisłą, a w tym roku – spływo-rajdem. Urodzinowa impreza odbędzie się 19 czerwca 2016 roku (niedziela). Zapisy ruszają 6 czerwca (poniedziałek) od 8:00 w Informacji Turystycznej przy ul. Rynek 3-5.

Spływ kajakowy w tym roku zaplanowaliśmy na odcinku Grudziądz – Nowe nad Wisłą, czyli przepłyniemy 19 km, po czym po zjedzeniu obiadu wyruszymy rowerami do Grudziądza trasą o długości 22 km.

Zapisy na spływ od 6 czerwca (poniedziałek) przyjmuje Informacja Turystyczna w Grudziądzu, ul. Rynek 3-5, tel. 56 461-23-18. Wpisowe wynosi 30 zł/osoba. Liczba miejsc na spływ jest ograniczona liczbą kajaków (mamy 25 sztuk) do 50 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zapewnia kajak, kamizelkę, wodę, baton energetyczny, posiłek po zakończeniu spływu, opiekę ratowników WOPR oraz transport rowerów z Grudziądza do Nowego (miejsca startu rajdu).

Zbiórka uczestników spływu w niedzielę 19 czerwca o godz. 9.30 w Marinie Grudziądz, ul. Portowa 8. Powrót rowerami do Grudziądza około godz. 15:30. Impreza nie odbędzie się przy silnym wietrze z północy (ze względów bezpieczeństwa) lub wysokiej fali powodziowej.

Organizatorem spływo-rajdu jest Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu.

logo zmn

IMPREZA JEST DOFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW
ZWIĄZKU MIAST NADWIŚLAŃSKICH