I Jesienny Rajd Nordic Walking 01.10.2016

Klub Miłośników Nordic Walking „Patyczaki” przy Oddziale PTTK  w Grudziądzu zapraszamy na I JESIENNY RAJD nordic walking połączony z piknikiem i ogniskiem „ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA”, który odbędzie się w sobotę 1 października 2016 roku (Park Miejski, Las Komunalny, Ogrody Działkowe nad Jeziorem Rudnickim, ul. Zielona).

Plan Marszu NW:
14.00 – 14.05 –
Spotkanie uczestników rajdu NW na:
* parkingu przy Tesco – os. Strzemięcin – I grupa,
* parking przy Lidlu – os. Lotnisko – II grupa,
omówienia spraw organizacyjnych, zasad bezpieczeństwa,
14.05 – 14.10 –
Powitanie, rozgrzewka z instruktorem NW,
14.10 – 15.15 –
Wymarsz na trasę rajdu z dwóch miejsc startowych, przemarsz przez Las Komunalny – Plaża MORiW – Ogrody Działkowe nad Jeziorem Rudnickim, ul. Zielona (ok. 6 km),
15.15 – 18.00 i dłużej …… – Spotkanie na I JESIENNYM PIKNIKU i przy ognisku: pożegnanie lata i powitanie jesieni, pieczenie kiełbasek i ziemniaków, zajęcia integracyjne, wokalne i NW na wesoło, „KONKURS NA CIEKAWEGO ZIEMNIAKA”. Dla wytrwałych – niespodzianka!!!

Wpisowe: 5 UŚMIECHÓW, CIEKAWY ZIEMNIAK (PIĘKNIE OZDOBIONE WG WŁASNEGO POMYSŁU)

UWAGA!!!
1/ Każdy we własnym zakresie zabiera kiełbaskę i ziemniaki do ogniska (ugotowane w „mundurkach”, owinięte w folie aluminiową, oraz „małe co nie co” na wspólny jesienny piknik i biesiadę przy ognisku najlepiej smakołyki „Jesiennego ogrodu i sadu”),
2/ Mile widziane śpiewniki,
3/ Członkowie PTTK z opłacona składką na 2016 są ubezpieczeni od NW, pozostali uczestnicy marszu NW ubezpieczają się we własnym zakresie.

Organizator: * Klub Miłośników Nordic Walking „PATYCZAKI” przy Oddziale PTTK w Grudziądzu,
Edyta Ogonowska, Kazimiera Dana, Andrzej Dana i Andrzej Gołębiewski
Kontakt: prezes Klubu NW „PATYCZAKI” – p. Edyta Ogonowska, edyta.ogonowska@wp.pl, 601-597-677