Camping 134**

Kemping

Facebook:

Galeria zdjęć:

O kempingu:

Kemping położony jest nad Jeziorem Rudnickim Wielkim, z bezpośrednim dostępem do strzeżonej plaży (bezpłatnej dla gości kempingu) z wypożyczalnią nowego sprzętu pływającego (kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne). Na plaży działa restauracja, w której można zamówić śniadania oraz inne posiłki. Kemping oraz plaża objęte są bezpłatnym WiFi.

Posiadamy dwa rodzaje domków: Mikołajki (8 sztuk) oraz EURO (23 sztuki) na łącznie 132 gości. Jeden z domków EURO został zaprojektowany i wyposażony z myślą o gościach niepełnosprawnych.

Domek Mikołajki ? przeznaczony dla 4 ? 6 osób, składający się z obszernego salonu (TV, kanapa dla 2 osób, stół, krzesła), dwóch sypialni (w jednej dwa pojedyncze łóżka, w drugiej łóżko małżeńskie), kuchni (lodówka, kuchenka elektryczna 2-palnikowa, czajnik elektryczny) oraz łazienki (WC, prysznic).

Domek EURO ? przeznaczony dla 4 osób, składający się z salonu z łóżkiem 2-osobowym, stołem i krzesłami oraz aneksem kuchennym (lodówka, płyta indukcyjna, czajnik, 2 garnki), sypialnią z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz łazienki z WC i prysznicem.
Pomiędzy domkami znajdują się miejsca postojowe dla samochodów, plac zabaw dla dzieci oraz murowane grille.

Do użytku gości jest także świetlica z aneksem kuchennym, wyposażona między innymi w kino domowe oraz sprzęt sportowy (rowery stacjonarne, orbitrek, stoły do tenisa).

Pole namiotowo – caravaningowe wyposażone jest w budynek sanitarny (łazienki z natryskami, toalety, kuchnia campingowa). Na ogrodzonym, zalesionym terenie wydzielono stanowiska z bezpośrednim dostępem do prądu oraz TV satelitarnej. Na polu wybudowano zlewnię do biotoalet. Sezon na kempingu trwa od 1 maja do 30 września.

Cennik dostępny tutaj.

Lokalizacja na mapie miasta: