Hotel Ibis Styles

Hotel

Facebook:

Galeria zdjęć:

O Hotelu:

Hotel Ibis Grudziądz oferuje 87 komfortowych pokoi z łącznie 190 miejscami, bar, restaurację, parking, bezprzewodowy Internet oraz nowoczesne centrum konferencyjne. Położony w centrum Grudziądza usytuowany naprzeciwko stadionu miejskiego. To idealna lokalizacja zarówno dla gości biznesowych, jaki i podróżujących w celach turystycznych.

Lista pokoi

TWIN – Pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami
Nowoczesny pokój z 2 pojedynczymi łóżkami, indywidualnie sterowana klimatyzacja, biurko, telefon, płaski telewizor, darmowe WIFI, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

DOUBLE – Pokój dwuosobowy z jednym dużym łóżkiem
Nowoczesny pokój z 1 pojedynczymi łóżkiem, indywidualnie sterowana klimatyzacja, biurko, telefon, płaski telewizor, darmowe WIFI, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

DOUBLE + SOFA – Pokój dwuosobowy z jednym dużym łóżkiem i sofą
Nowoczesny pokój z dużym wygodnym łóżkiem oraz sofą, indywidualnie sterowana klimatyzacja, biurko, telefon, płaski telewizor, darmowe WIFI, łazienka z wanną lub z prysznicem, suszarką do włosów.

SINGLE – Pokój jednoosobowy
Nowoczesny pokój z jednym łóżkiem, indywidualnie sterowana klimatyzacja, biurko, telefon, płaski telewizor, darmowe WIFI, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

APARTAMENT RODZINNY ? jedno duże łóżko i sofa
Nowoczesny pokój rodzinny dla 4 osób dorosłych, z aneksem kuchennym ( zmywarka, mikrofalówka w pełni wyposażona), indywidualnie sterowana klimatyzacja, biurko, telefon, 2 płaskie telewizor, darmowe WIFI, łazienka z wanną i suszarką do włosów

Lokalizacja na mapie miasta:

Socials