Czarci Młyn

Restauracja

Facebook:

Galeria zdjęć:

O Restauracji:

Karczma pod nazwą ?Czarci Młyn? pierwszych gości przyjęła w swoich progach w roku 1998. Od początku zyskała popularność i realizując oczekiwania swoich klientów, szybko stała się dużym obiektem, który oferuje swoim gościom dobre jedzenie, świetną rozrywkę oraz relaks i wypoczynek.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy obiekt, w którym można zrealizować wszystko, co tylko dusza zapragnie? Poszczególne sale posiadają niepowtarzalny, przyjazny i ciepły klimat. Zbudowana przez tatrzańskich górali sala pod nazwą Galeria Sztuki ? z balkonem, pomieści 400 osób; sala sosnowa- kameralna, głównie wykorzystywana do spotkań rodzinnych i biznesowych-daje wygodne miejsca dla 50 osób. Przytulna sala w sąsiedztwie kominka ugości 30 osób, a swoje miejsce przy barze, w karczmie również znajdzie 30 gości.

Rozległy podwórzec wypełniony ludowymi rzeźbami tonie latem w kolorowych kwiatach i zieleni drzew. Tutaj można rozpalić ognisko lub skorzystać z grilla i biesiadować na świeżym powietrzu z dala od zgiełku i hałasu miasta.

Specjalnością naszą są dania kuchni staropolskiej ? kuchni zdrowej, smacznej, bazującej na lokalnych produktach.
Zapraszamy więc na kluski  ziemniaczane ze skwarkami i kapustą, zagraj, znakomite pierogi z mięsem, z łososiem i szpinakiem, ruskie, czy z owocami, pyszną karkówkę z grilla, prawdziwy żur z białą kiełbasą i wiele, wiele innych dań. Sami pieczemy prosię ? w całości ? według dawnej tradycyjnej receptury. Serwujemy ciasta własnego wypieku. W stałej ofercie naszego menu znajdują się: śniadania, obiady ? w każdą niedzielę obiady familijne, różnego rodzaju przekąski ? również wegetariańskie, ciasta, desery, napoje zimne i gorące.

Lokalizacja na mapie miasta:

Socials