Gospodarstwo agroturystyczne SIEDLISKO

Agroturystyka

Facebook:

Galeria zdjęć:

O pensjonacie:

Gospodarstwo agroturystyczne “Siedlisko” znajduje się niespełna 30 km od Grudziądza, przy drodze krajowej nr 91, Gdańsk ? Toruń, 5 km od zjazdu z Autostrady A1 w Warlubiu.
?Siedlisko? położone jest na terenie Borów Tucholskich, nad jeziorem Łąkosz, wśród lasów, w których korzystanie z przejażdżek rowerami górskimi, dostępnymi dla gości, pozwala na aktywny wypoczynek i podziwianie piękna przyrody dziewiczej z rezerwatem żurawi i w strefie ciszy.
Gospodarstwo posiada własny dostęp do jeziora. Goście mają do dyspozycji sprzęt wodny, a dzieci możliwość bezpiecznej zabawy. Dla najmłodszych właściciele przygotowali plac zabaw z huśtawkami, karuzelą i piaskownicą. Zainteresowanie dzieci budzi mały zwierzyniec na terenie gospodarstwa.
Na ogrodzonym terenie gospodarstwa znajduje się 5 murowanych, komfortowych jedno lub czteropokojowych domków. W każdym z nich znajduje się kominek, aneks kuchenny z kuchnią gazową, lodówką i zestawem naczyń, oraz łazienka. Domki położone są wśród zieleni i kwiatów.
Dla gości przygotowane jest ognisko, grill, wędzarnia i suszarnia grzybów. Wieczory goście mogą spędzać w stylowo urządzonym drewnianym budynku na wspólnym biesiadowaniu z karaoke.
Gospodarstwo funkcjonuje z reguły od maja do października. Piękna, polska jesień oferuje mnogość wszelkich gatunków grzybów. Miejsce to jest także rajem dla wędkarzy. Piękne okazy ryb zapewnia jezioro oraz prywatny staw.
Gospodyni na ogół zapewnia tylko obiady, ale robi także wyjątki kierując się zasadą: ?Czegóż się nie robi dla miłych gości?? Posiłki przygotowywane są z produktów ekologicznych pochodzących z własnego ogrodu i sadu.
Gospodarstwo zostało nagrodzone wieloma prestiżowymi nagrodami, między innymi tytuł ?Najlepszy obiekt turystyki wiejskiej województwa Kujawsko-Pomorskiego w 2011 roku”

 

Lokalizacja na mapie miasta: