Mikołajkowy rajd NW 4.12.2016

Klub Miłośników Nordic Walking „Patyczaki” przy Oddziale PTTK w Grudziądzu ZAPRASZA na MIKOŁAJKOWY RAJD NW POŁĄCZONY Z PIKNIKIEM I OGNISKIEM, który odbędzie się w niedzielę 04 grudnia 2016 roku (Os. Strzemięcin – os. Rządz – Las Komunalny, Ogrody Działkowe nad Jeziorem Rudnickim, ul. Zielona)
Informacje praktyczne:
10.00 – Spotkanie uczestników rajdu NW na:
* parkingu przy Tesco – os. Strzemięcin ,
10.00 – 10.10 – Powitanie, omówienia spraw organizacyjnych, zasad bezpieczeństwa, rozgrzewka,
10.10 – 11.10 – Wymarsz na trasę: przemarsz przez z os. Strzemięcin – os. Rządz (przy Straży Pożarnej  – może dołączyć się ekipa z os. Rzadz) – Las Komunalny – Plaża MORiW – Ogrody Działkowe nad Jeziorem Rudnickim, ul. Zielona (ok. 6 km),
11.10 – 15.00 i dłużej …… – Spotkanie na mikołajkowym pikniku przy ognisku: pieczenie kiełbasek i ziemniaków, zajęcia integracyjne, wokalne i NW na wesoło, „KONKURS NA CIEKAWE PRZEBRANIE MIKOŁAJKOWE”. Dla wytrwałych – niespodzianka!!!

WPISOWE: 5 UŚMIECHÓW, PRZYNAJMNIEJ 1 CZERWONY ELEMENT UBRANIA,

UWAGI!!!

1/ Każdy we własnym zakresie zabiera kiełbaskę i ziemniaki do ogniska (ugotowane w „mundurkach”, owinięte w folie aluminiową, oraz „małe co nie co” na wspólny mikołajkowy  piknik przy ognisku, najlepiej smakołyki „Jesiennego ogrodu i sadu”
2/ Mile widziane śpiewniki,
3/ Członkowie PTTK z opłacona składką na 2016 są ubezpieczeni od NW, pozostali uczestnicy marszu NW ubezpieczają się we własnym zakresie.

 

[/cm