Mikołajkowy rajd NW 4.12.2016

Klub Miłośników Nordic Walking ?Patyczaki? przy Oddziale PTTK w Grudziądzu ZAPRASZA na MIKOŁAJKOWY RAJD NW POŁĄCZONY Z PIKNIKIEM I OGNISKIEM, który odbędzie się w niedzielę 04 grudnia 2016 roku (Os. Strzemięcin – os. Rządz – Las Komunalny, Ogrody Działkowe nad Jeziorem Rudnickim, ul. Zielona)
Informacje praktyczne:
10.00 ? Spotkanie uczestników rajdu NW na:
* parkingu przy Tesco ? os. Strzemięcin ,
10.00 ? 10.10 – Powitanie, omówienia spraw organizacyjnych, zasad bezpieczeństwa, rozgrzewka,
10.10 ? 11.10 ? Wymarsz na trasę: przemarsz przez z os. Strzemięcin ? os. Rządz (przy Straży Pożarnej  – może dołączyć się ekipa z os. Rzadz) – Las Komunalny – Plaża MORiW – Ogrody Działkowe nad Jeziorem Rudnickim, ul. Zielona (ok. 6 km),
11.10 ? 15.00 i dłużej ?? ? Spotkanie na mikołajkowym pikniku przy ognisku: pieczenie kiełbasek i ziemniaków, zajęcia integracyjne, wokalne i NW na wesoło, ?KONKURS NA CIEKAWE PRZEBRANIE MIKOŁAJKOWE?. Dla wytrwałych ? niespodzianka!!!

WPISOWE: 5 UŚMIECHÓW, PRZYNAJMNIEJ 1 CZERWONY ELEMENT UBRANIA,

UWAGI!!!

1/ Każdy we własnym zakresie zabiera kiełbaskę i ziemniaki do ogniska (ugotowane w ?mundurkach?, owinięte w folie aluminiową, oraz ?małe co nie co? na wspólny mikołajkowy  piknik przy ognisku, najlepiej smakołyki ?Jesiennego ogrodu i sadu?
2/ Mile widziane śpiewniki,
3/ Członkowie PTTK z opłacona składką na 2016 są ubezpieczeni od NW, pozostali uczestnicy marszu NW ubezpieczają się we własnym zakresie.

 

[/cm