Nowa strona www

nowawwww

Miło nam poinformować, że Informacja Turystyczna w Grudziądzu doczekała się odsłony nowego serwisu internetowego, który dostępny jest pod adresem: www.it.gdz.pl.

Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający mogli szybciej dowiedzieć się, co ciekawego dzieje się w naszym mieście. Ucieszy to również przede wszystkim turystów, którzy coraz liczniej odwiedzają nasze miasto. Co bardzo ważne, witryna jest również dostosowana do technologii mobilnych, wzbogacona została o nowe zdjęcia naszych znakomitych grudziądzkich fotografów.

?Dzięki nowej stronie internetowej będziemy mogli informować wszystkich zainteresowanych turystyką o wydarzeniach z życia naszego miasta, imprezach organizowanych na terenie Grudziądza jak i wycieczkach organizowanych przez MORiW? – informuje Michał Czepek.

Za stworzenie nowego serwisu odpowiedzialna jest grudziądzka agencja kreatywna Brak Studio.

?Cieszymy się, że to właśnie nasza firma uczestniczyła w pracach związanych ze stworzeniem nowej strony www Informacji Turystycznej. Jesteśmy bowiem miłośnikami Grudziądza, dlatego też firmę otworzyliśmy w tym mieście, kierując się lokalnym patriotyzmem. Codziennie z dumą patrzymy i zwiedzamy nasze miasto i mamy nadzieję, że równie atrakcyjne będzie w tej chwili zwiedzanie nowej strony www? ? informuje Cezary Brak, właściciel agencji.

Jakie główne zmiany zaszły w serwisie?

Przede wszystkim strona dostosowana jest do dzisiejszych standardów tworzenia stron internetowych. Informacje na temat aktualności dziejących się w naszym mieście są przedstawione w sposób atrakcyjny i bardzo czytelny, dzięki czemu Internauta w szybki sposób odnajdzie interesujące go wydarzenia.

www08

Na nowej stronie internetowej bardzo duży nacisk położony został na prezentację tego – co w Grudziądzu jest najpiękniejsze… czyli zabytków. W chwili obecnej portal okazuje wszystkie zalety turystyczne naszego miasta.

www09

Nowa srtrona ww to również szybki i łatwy sposób dotarcia do e-katalogów z którymi możemy się zapoznać bezpośrednio poprzez przeglądarkę www.

  www06

Przy okazji tworzenia nowego serwisu powstał również sklep internetowy, w którym zakupić możemy pamiątki z naszego miasta. Co ciekawe produkty wysyłamy również za granicę, więc jest to doskonały pomysł na prezent dla osób, które z jakichkolwiek przyczyn opuścili kiedyś nasze miasto…

www07

Nowy serwis www to również prawdziwa encyklopedia wiedzy dla każdego turysty, który może dużo wcześniej zaplanować sobie pobyt w naszym mieście.

www10

Nowa strona www na bieżąco będzie aktualizowana oraz dodane zostaną do niej nowe moduły. Już wkrótce strona zostanie przetłumaczona na kilka języków oraz dodane zostanę nowe moduły, które sprawią, że będzie jeszcze bardziej interesująca dla naszych Gości!