Premiera unikatowej i ekologicznej kolekcji kosmetyków ?Różanka?

Premiera unikatowej i ekologicznej kolekcji kosmetyków ?Różanka?

Mamy wielką przyjemność przedstawić Wam premierę unikatowej i ekologicznej kolekcji kosmetyków ?Różanka?. Inspiracją do stworzenia tego unikalnego zestawu produktów jest Ogród Róż – najcenniejszy skarb, chluba i ozdoba grudziądzkiego Parku Miejskiego.?
Pamiątki nawiązując do tradycji historycznych ?Różanki? z pewnością będą przedłużeniem doznań i wspomnień z tego wyjątkowego miejsca.
Lista produktów z różanej kolekcji:
? Mydło glicerynowe ?Róża? w kształcie i o zapachu kwiatu róży. https://itgrudziadz.pl/…/mydlo-glicerynowe-roza-w…/
Produkty z różanej kolekcji do nabycia w Miejskim Punkcie Informacji Turystycznej, w Marina Grudziądz i w Punkcie Informacji CH ALFA w Grudziądzu a także wysyłkowo w naszym sklepie internetowym.
Nasze produkty przygotowujemy we współpracy z Bydgoską Wytwórnią Mydła, która zadbała o najwyższą jakość składników, dostarczając przy tym niepowtarzalnego różanego zapachu.
Projekt graficzny całej linii produktowej przygotowała utalentowana Roksana Orfin-Grabowska? właścicielka marki Botaniki, którą stworzyła z miłości do roślin i poszukiwania piękna w naturze. ?
Zapraszamy do zakupów! Już dziś przenieście niepowtarzalny aromat królowej kwiatów z Parku Miejskiego do swoich domów.???